Amacımız imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı da zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.


Feldenkrais

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik, firmanın hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden kavram, şirketin kimliğidir.

WEB SİTESİ

Web sitesi, sadece ulaşılmak istenen hedef kitle ya da potansiyel müşteriler açısından değil, aynı zamanda mevcut müşteriler ve takipçilere sunulan web sitesi, prestij açısından da rekabette puan kazandırmaktadır.

E-TİCARET YAZILIMI

E-Ticaret Web Sitesi, ürünlerinizi satabileceğiniz her zaman açık olan bir şubenizdir. Ürünleriniz hakkındaki bilgiyi detaylı olarak barındırarak alışveriş sürecini hızlandır, zamandan ve maliyetten tasarruf sağlar. Depo, dükkan gibi maliyetleri yoktur ve fiziksel mağazalara göre kurulum maliyetleri çok düşüktür.

PAZAR YERİ YÖNETİMİ

Pazar Yeri Yönetimi, ürünlerinizi e-ticaret sitelerinde en doğru ve en efektif şekilde pazarlamanıza olanak sağlar.

MOBİL UYGULAMA

Mobil Uygulamalar, mobil cihaz kullanıcılarının ortalama 6 dakikada bir cihazlarını kontrol ettikleri ve buradan ulaşıp tamamlayabildikleri işlemleri gerçekleştirmektedir. Şirketler müşterilerinin her an yakınında olma isteklerini mobil uygulamalar ile sağlayabilmektedirler.

PRODÜKSİYON

Video içerikler, insanların görsel hafızasına daha fazla hitap etmekte ve akılda kalıcılık sağlamaktadır. İnsanlar, sosyal medya platformlarından görsel içerikli olanları tercih etmekte ve içerisinde en çok video içerik bulunan paylaşımların etkileşimi giderek artmaktadır.

FOTOĞRAF

Profesyonel fotoğraflar, ürünlerinizi internet ortamında ve ya basılı görsellerle pazarlamak isteyen tüm işletmeler için büyük önem taşır. Uzmanlar, profesyonel çekilmiş ürün fotoğraflarının dönüşüm oranlarını yükselttiğini ve marka imajını geliştirdiğini kabul etmektedir.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal Medya ile, ticari pazarda rekabete giren firmalar artık sosyal medya alanında da rekabete giriyor. Bunun bilincinde olan firmaların sosyal medya hesaplarının olması ve bu alan doğrultusunda çalışmalar yaparak kitlelere ulaşması büyük önem taşır hale geldi.

SEO DANIŞMANLIĞI

SEO Optimizasyonu, sizin için ücretsiz bir reklamdır. Aramalarda yukarılarda olmak, websitenizi hedef kitlenize ulaştırmanın en kolay yoludur. İsminizi hedef kitlenizdeki hemen hemen herkese duyurma şansı, arama motorlarında ilk 3 sırada olmaktan geçer.

GOOGLE REKLAM YÖNETİMİ

Reklam Yönetimi, pazarlama işlemlerinin ve stratejilerinin profesyonelce yönetilmesi anlamına gelir. Verimsiz ve maliyetli reklamlardan ziyade ürün ve hizmetlerinizin doğru kişilere ulaşmasın benimser.

MARKA TESCİLİ

Marka Tescili, markanızı tanımlamak için kullanılmaktadır. Başka bir şirket, ürünleri için aynı (veya çok benzer) tasarımları kullanıyorsa, tüketiciler arasında karışıklığa neden olma ve markanızı seyreltme potansiyeline sahiptir. Bu nedenle ticari markanızı korumanız için marka tescil yaptırmanız çok önemlidir.