OXY MEDYA dijital reklam sektörüne hizmet eden, kocaman fikirlere sahip, reklam ajansıdır. Bünyemizde bulundurduğumuz departmanlarla, markaların tüm reklam ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Sosyal medya yönetimi, grafik tasarım hizmetleri, prodüksiyon ve reklam filmi çalışmaları, web tasarım ve yazılım projelerinizi gerçekleştiriyoruz.
Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda, oluşturduğumuz stratejilerle markalarınızın gelişmesine ortak oluyoruz. Firma yetkililerinin talepleri doğrultusunda, oluşturduğumuz kreatif fikirlerle markanızın, pazar üzerinde büyümesine yardımcı olmak için çabalıyoruz. Gerçekleştirmek istediğiniz çalışmaları, müşterilerinizle en doğru etkileşimleri kurarak sağlıyoruz.
Kalitenin tüketici açısından en büyük değer olduğu gerçeği bilinciyle, kalitenin tüketiciye yansıtılması konusunda kendisine düşen görevi ve misyonu üstün çaba ve gayretiyle yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Bu bağlamda satış öncesi ve sonrası mutlu müşteri profili OXY MEDYA’nın en büyük misyonudur.
Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak prensibiyle yola çıkan OXY MEDYA, sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek bünyesinde uygulamaktadır. Sektöründe öncü olmayı misyon edinen OXY MEDYA, konusunda uzman personeli ile de fark yaratır. Firma misyonu kaynakların en verimli ve etkin şekilde yönetilerek kaliteye, insana ve çevreye verdiği önemle bilinen bir çözüm ortağı ve bir dünya firması olmaktır.
OXY MEDYA

Neler Yapar?

Ajansımızın bünyesinde, markanıza hizmet edebilecek departmanlar mevcut. Bu departmanların size sunabileceği onlarca kategoride, yüzlerce hizmet bulunmakta. Sosyal medya yönetimi, dijital reklam ajansı hizmetleri, reklam ve tanıtım filmleri, web tasarım ve yazılım hizmetleriyle, markanızı destekliyoruz.

Markanızı büyütme isteğiniz mevcutsa, sizde kategorilerimizi inceleyip, ilgilendiğiniz kategorilerle ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.

GRAFİK & TASARIM

Logo
Kurumsal Kimlik
Katalog, Broşür, Insert
Gazete, Dergi Reklam
Billboard, Clp, Tabela, Totem

YAZILIM GELİŞTİRME

Kurumsal Web Sitesi
UI (Kullanıcı Arayüz Tasarımı)
UX (Kullanıcı Deneyim Tasarımı)
E-Ticaret Yazılımı
Mobil Uygulama (IOS, Android)

REKLAM

Sosyal Medya Yönetimi
Pazar Yeri Yönetimi
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
SEM (Arama Motoru Pazarlama)

PRODÜKSİYON

Tanıtım Filmi
Sosyal Medya Videoları
Ürün Tanıtım Videoları
Havadan Görüntüleme
Açılış, Organizasyon Çekimi

EKİP

OXY MEDYA

Trabzon Teknokent / Üniversite Mah. Hastane Cad.
No: 33 Ofis No: 3206  Ortahisar / TRABZON


Amacımız imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı da zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.


Feldenkrais